Walcowanie profili i blach na nowoczesnej maszynie – precyzyjnie
15619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Walcowanie profili

Realizowane przez nas walcowanie profili spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym nowoczesnym parku maszyn znajduje się trójrolkowa walcarka, która pozwala na zrealizowanie bardzo precyzyjnych zagięć w wyrobach wykonanych z metali różnego rodzaju.

Każde realizowane zlecenie wykonujemy z zachowaniem surowych tolerancji, dzięki czemu uzyskujemy bardzo precyzyjne produkty. Nasze usługi okazują się przydatne w różnorodnych dziedzinach przemysłu, a więc w branży meblowej, budownictwie czy w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym.

Walcowanie blach

Wykonywane przez nas walcowanie blach jest chętnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wysoka powtarzalność produkcji, nawet przy bardzo skomplikowanych gięciach. Niezależnie od potrzeb naszych klientów, dostosowujemy się do ich oczekiwań, stawiając na precyzyjne realizacje z różnego rodzaju metali. Wykonujemy je z zachowaniem właściwych średnic i tolerancji, dzięki czemu zamówienia zawsze spełniają najwyższe standard. Wszystkie nasze realizacje powstają w zgodzie z uzyskanym projektem technicznym. Trzymamy się wytycznych, a więc udaje się nam uzyskać nawet niestandardowe i bardzo zaawansowane elementy, które charakteryzują się funkcjonalnością oraz wysoką estetyką.

Zalecenia dotyczące dokumentacji technicznej

Walcarka 3-rolkowa AKYAPAK ASM 130-15/4,0

Charakterystyka techniczna:
• Długość robocza: 1550 mm
• Maks. Grubość materiału: 4,5 mm
• Min. Średnica zwijania: 190 mm