Obróbka ślusarka – cięcie, spawanie, lutowanie oraz inne
15026
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15026,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Obróbka ślusarska

Zależy nam na kompleksowej obsłudze naszych klientów, dlatego oferujemy im rozwiązania z najwyższej półki, które zawsze gwarantują maksimum precyzji. Obróbka ślusarska opiera się na bardzo szerokim zakresie prac, takich jak: trasowanie, cięcie, prostowanie, gięcie, piłowanie, szlifowanie, skrobanie, gwintowanie, wiercenie, przebijanie, spawanie, nitowanie, skręcanie, lutowanie czy montaż oraz demontaż. Wszystkie realizowane przez nas czynności zawsze są wykonywane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają do tego niezbędne umiejętności oraz mogą pochwalić się dużym doświadczeniem zawodowym.

Nowoczesny park maszyn

Na doskonałe wykonywanie naszych obowiązków składa się również nasz nowoczesny park maszyn. Wśród sprzętów można znaleźć: wiertarkę kolumnową, prasę do elementów złączonych, wibrator kołowy, hydrauliczną oraz pneumatyczną maszynę gwintującą do gwintów wewnętrznych czy wiertarkę kadłubową. Wszystko po to, żeby zagwarantować naszym klientom jak najbardziej kompleksowe usługi, które zawsze są realizowane zgodnie z dostarczonym do nas projektem technicznym.

Ponadto cały czas rozwijamy nasz park maszyn. To oznacza, że inwestujemy w maszyny, które ułatwiają naszą pracę, ale przede wszystkim gwarantują maksimum precyzji podczas realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Wiertarka kolumnowa Erlo TSAR-40

Charakterystyka techniczna:
• Max. średnica wiercenia: 40 mm
• Max. gwintowania: M32

HAEGER 516 – Prasa do elementów złącznych.

Charakterystyka techniczna:
Max. M10

ROLL WASCH SMR-D-120-GM – Wibrator kołowy

Charakterystyka techniczna:
Pojemność 100 l
max wymiar detalu 300mm

Hydrauliczna maszyna gwintująca do gwintów wewnętrznych.

Pneumatyczna maszyna gwintująca do gwintów wewnętrznych.

Wiertarka kadłubowa Alzmetall AB 40/HST

Charakterystyka techniczna:
• Max. średnica wiercenia: 50 mm
• Max. gwint: M30