Obróbka skrawaniem z użyciem nowoczesnych maszyn – pewnie, szybko
15046
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15046,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Obróbka skrawaniem

To jedna z najpopularniejszych metod, która służy do przygotowywania m.in. metalowych części do pojazdów czy maszyn. Obróbka skrawaniem może być wykonywana przy użyciu różnorodnych narzędzi, takich jak tokarki, frezarki, szlifierki czy wiertarki. Jedno z najbardziej precyzyjnych rozwiązań to korzystanie z maszyn CNC, które charakteryzują się nowoczesnym oprogramowaniem, dzięki czemu przy ich użyciu jesteśmy w stanie produkować niezwykle precyzyjne detale oraz podzespoły.

Proces obróbki skrawaniem

Obróbka metali metodą skrawania jest jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów przekształcania surowego materiału w konkretną formę. Wykorzystywana przez nas frezarka CNC pozwala na wykonanie nawet bardzo skomplikowanych i niewielkich detali. Frezy są precyzyjne, dzięki czemu ułatwiają nam pracę. Nasi klienci powinni wiedzieć o tym, że obróbka skrawaniem jest uzależniona od wielu różnorodnych czynników. Wśród tych najważniejszych przede wszystkim można wyróżnić rodzaj wykorzystywanego materiału, wielkość elementów, stopień obróbki, a także liczbę serii danego produktu.

W naszym nowoczesnym parku maszyn posiadamy frezarkę CNC, która jest sterowana numerycznie, dzięki czemu gwarantuje bardzo wysoką precyzję.

Toczenie

Toczenie

Frezowanie

Frezowanie