Usługi gratowania – precyzyjne wygładzenie ostrych krawędzi
15042
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15042,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Usługi gratowania

Graty to pozostałości, które zawsze występują po obróbce metali, a więc frezowaniu, skrawaniu czy laserowym cięciu. Wpływają nie tylko na estetykę danego przedmiotu, ale przede wszystkim na jego funkcjonalność. Świadczone przez nas usługi gratowania są staranne i dokładne. Polegają na precyzyjnym zdzieraniu różnego rodzaju zadziorów oraz szlifowaniu ostrych krawędzi, które mogą powstać po laserowym cięciu czy procesie frezowania. Nasze działanie prowadzi do idealnego wypolerowania oraz wygładzenia krawędzi, dzięki czemu konkretny przedmiot staje się bezpieczny w użytkowaniu, a także wyróżnia się większą estetyką. Gratowanie może okazać się konieczne również po obróbce skrawaniem. Zawsze ustalamy szczegółowy zakres prac z naszymi klientami i proponujemy im jedynie najlepsze rozwiązania.

Skuteczne gratowanie

Realizowane przez nas gratowanie przekłada się nie tylko na wysoką estetykę konkretnego przedmiotu czy bezpieczeństwo jego użytkowania, ale również na funkcjonalność oraz żywotność maszyny, której częścią będzie konkretny detal. Właśnie dlatego przykładamy do tego ogromną wagę, a gratowanie pozwala nam uzyskać bardzo precyzyjne efekty. Warto się z nami skontaktować telefonicznie albo mailowo, żeby nawiązać współpracę. Nasz doradca klienta pomoże wybrać najlepsze rozwiązania technologiczne.

Costa MD5 CR 1350
Maszyna do gratowania / zatępiania krawędzi.

Max. wymiary blachy/detalu:
• Długość x szerokość: 4000×1100 [mm]
• Wysokość: 200 mm