Frezowanie CNC – stal nierdzewna, aluminium i inne metale
15015
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15015,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Frezowanie CNC

Nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Frezowanie CNC to jedna z naszych specjalności. Zajmujemy się obróbką elementów o różnych gabarytach, również tych niewielkich. Dysponujemy urządzeniem przy użyciu, którego możemy zająć się frezowaniem różnorodnych rodzajów materiałów metalowych. Dużą popularnością cieszy się m.in. obróbka aluminium. Wiele firm wykazuje spore zapotrzebowanie na frezowane komponenty, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym nie są ciężkie. Technologia CNC jest niezwykle precyzyjna, co pozwala nam na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Frezowanie stali nierdzewnej

Trzeba przyznać, że frezowanie stali nierdzewnej może okazać się dość wymagające. Niektóre gatunki tego metalu są trudne w obróbce i wykazują się niewielką skrawalnością. Jednak doskonale wiemy o tym, że ten materiał jest niekiedy niezastąpiony w procesach produkcyjnych. Właśnie dlatego nasza oferta obejmuje również frezowanie stali nierdzewnej.

Tak naprawdę jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, ponieważ dysponujemy niezbędnym do tego sprzętem technologicznym, wiedzą oraz umiejętnościami. Chętnie nawiązujemy współprace zarówno z małymi, jak i dużymi firmami. Zapraszamy do kontaktu.

DMG/MORI DMC 1035

Przestrzeń obróbkowa:
Droga przesuwu w osi X/Y/Z 1035/560/510
Liczba narzędzi 20